Server ndėrkombėtar i UNESCO-s pėr edukimin me parimet e demokracisė, paqes dhe tė drejtave tė njeriut
 
  D@dalos Faqja hyrėse Faqja hyrėse nė shqip Pėrmbledhje grafike Kontakt  
 

 

Temat:

Tė drejtat e njeriut / Udhėrrėfyesit / Demokracia / Partitė / BE / OKB / Qėndrueshmėria / Globalizimi / Web 2.0

     

 

Metodat:

Didaktika politike / Metodat e edukimit politik / Pedagogjia e paqes     ///     Pyetje, kritika, komente?

 
 

 Ju jeni tek:

D@dalos > Faqja hyrėse > Web 2.0 > Pėrmbajtja

 Pėrmbajtja


Temat e librit metodik online rreth Web 2.0:

Hyrje

Ēfarė ėshtė Web 2.0?

Tė mėsuarit 2.0

Politika 2.0

Ekonomia 2.0

Shoqėria 2.0

 


Web 2.0


Pėrmbajtja


Faqja hyrėse e librit metodik online


Ēfarė ėshtė Web 2.0?

  Elemente tė Web 2.0

  Tagging dhe Folksonomies: Mendimi sipas 2.0


Tė mėsuarit 2.0 


Politika 2.0


Ekonomia 2.0


Shoqėria 2.0

  Rreziqet e Web 2.0

  Rrjetet sociale

  Urtėsia e masės

  Digital Natives


Literaturė rreth temės Web 2.0

 Autorėt

       

Ragnar Müller         Wolfgang Schumann

Kontakt: info@gesellschaft-agora.de

Web: www.gesellschaft-agora.de
 

 

Shko lart

D@dalos Faqja hyrėse

Faqja hyrėse nė shqip

Pėrmbledhje grafike

Kontakt

1998-2011 D@dalos - Edukimi politik, Edukimi me parimet e demokracisė, Edukimi me tė drejtat e njeriut, Pedagogjia e paqes (Projekt i Pharos e.V.), Web: Agora