Paraqitje grafike
Lart Kursi baze 1 Linklista Permbajtja Paraqitje grafike

 


 

Kombet e Bashkuara

Kompleksi tematik Kombet e Bashkuara nė njė paraqitje grafike

Duke klikuar nė kuadrate mund tė arrini drejtpėrsėdrejti nė faqen pėrkatėse. Njė pėrmbledhje me shkrim mund ta gjeni nė faqen Pėrmbajtja.

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e edukimit    II    Metodat

     
 

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.