Permbledhje
lart Kursi baze 1 Permbledhje Permbajtja Edukimi Politika

 


 

Didaktika politike

Kompleksi i temave ne nje veshtrim permbledhes

Duke klikuar mbi kuadrat arrini drejtpėrsėdrejti nė faqen pėrkatėse. Njė pėrmbajtje me shkrim tė lėndės e gjeni nė faqen Permbajtja.

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I EvropaGlobalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e edukimit    II    Metodat

     
 

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.