Pėrmbledhje
Lart Kursi bazė 1 Pėrmbajtja Pėrmbledhje

 


 

Metodat

Kompleksi tematik: Metoda tė mėsimdhėnies sė politikės - vėshtrim i pėrgjithshėm

Duke klikuar mbi kuti mund tė shkoni direkt te faqet pėrkatėse. Njė listė me temat e kompleksit do ta gjeni nė faqen Pėrmbajtja

[Kreu i faqes]

 

Temat:  Web 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Udhėrrėfyesit I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e BashkuaraQėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     


Kjo ofertė online ėshtė zhvilluar nga  agora-wissen Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave tė reja dhe edukimit politik (GbR). Nė rast pyetjesh ose vėrejtjesh drejtohuni Ju lutemi te ne.