Paraqitje grafike
Lart Kursi baze 1 Linklista Permbajtja Paraqitje grafike

 


 

Pedagogjia e Paqes

Kompleksi tematik nė njė vėshtrim pėrmbledhės

Duke klikuar nė kuadrate do tė arrini direkt nė faqet e dėshiruara. Njė listė pėrmbajtjeje mund ta gjeni nė faqen Pėrmbajtja

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I GlobalizimiKombet e BashkuaraQėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e Paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė online mbi edukimin politik ėshtė zhvilluar nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave tė reja dhe edukimit politik (GbR). Nė rast pyetjesh ose vėrejtjesh drejtohuni Ju lutemi te ne.