Vėshtrimi

 


 

Serveri edukues D@dalos, pamja grafike

[Nė faqen pėrkatėse kaloni duke klikuar mbi katrorė; pėrmbledhjen e detajuar do ta gjeni nė faqen Pėrmbajtja]


07/2011:  Web 2.0 – Ēfarė ėshtė Web 2.0? Elemente tė Web 2.0; Tagging: Tė menduarit 2.0; Tė mėsuarit 2.0; Politika 2.0; Ekonomia 2.0; Shoqėria 2.0: Rreziqet e Web 2.0 - Rrjetet sociale - Urtėsia e masės - Digital Natives

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.