Pėrmbajtja

 


 

Pėrmbledhja e pėrmbajtjes sė pjesės shqip tė D@dalos-it

[Pėrmbledhjen grafike do ta gjeni nė faqen Vėshtrim]

Homepage D@dalos

Faqja startuese e pjesės nė gjuhön shqipe

Temat

Metodat


Kompleksi tematik: Web 2.0
  (07/2011)
  Pasqyra e lėndės: Web 2.0


Kompleksi tematik: Bashkimi Evropian
  (12/2010)
  Pasqyra e lėndės: Bashkimi Evropian


Kompleksi tematik: Tė drejtat e njeriut
  Pasyra e lėndės: Tė drejtat e njeriut
  Vėshtrim: Tė drejtat e njeriut


Kompleksi tematik: Udhėrrėfyesit
  Pasqyra e lėndės: Udhėrrėfyesit
  Vėshtrim: Udhėrrėfyesit


Kompleksi tematik: Demokracia
  Pasqyra e lėndės: Demokracia
  Vėshtrim: Demokracia


Kompleksi tematik: Partitė politike
  Pasqyra e lėndės: Partitė
  Vėshtrim: Partitė


Kompleksi tematik: Kombet e Bashkuara
  Pasqyra e lėndės: Kombet e Bashkuara
  Vėshtrim: Kombet e Bashkuara


Kompleksi tematik: Globalizimi
  Pasqyra e lėndės: Globalizimi
  Vėshtrim: Globalizimi


Kompleksi tematik: Qėndrueshmėria
  Pasqyra e lėndės: Qėndrueshmėria
  Vėshtrim: Qėndrueshmėria
 


Kompleksi tematik: Didaktika politike
  Pasqyra e lėndės: Didaktika politike
  Vėshtrim: Didaktika politike


Kompleksi tematik: Pedagogjia e paqes
  Pasqyra e lėndės: Pedagogjia e paqes
  Vėshtrim: Pedagogjia e paqes


Kompleksi tematik: Metodat
  Pasqyra e lėndės: Metodat
  Vėshtrim: Metodat
 

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.