Vėshtrimi
Lart Kursi bazė 1 Vėshtrimi Pėrmbajtja Fjalorth Linklista

 


 

Demokracia

Vėshtrim grafik

Kėtu do tė gjeni vėshtrimin grafik mbi temėn Demokracia. Nė faqen pėrkatėse kaloni duke klikuar mbi elementet grafike. Pėrmbajtjen e detajuar tė kompleksit tematik mund ta gjeni nė faqen Pėrmbajtja.

 

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.