Vėshtrimi
Lart Hyrje Fjalorth Vėshtrimi Pėrmbajtja Linklista

 


 

Udhёrrёfyesit

Vёshtrim grafik

Nė kёtė faqe do tė gjeni vёshtrimin grafik tė kompleksit tematik Udhёrrёfyesit. Duke klikuar mbi elementet grafike kaloni drejtpёrdrejtё nё faqen pёrkatёse. Pasqyrёn e detajuar tё lёndёs sё kompleksit tematik mund ta gjeni nё faqen Pёrmbajtja.

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.