Vėshtrim
Lart Kursi bazė 1 Vėshtrim Pėrmbajtja Fjalorth Linklista

 


 

Partitё politike

Vёshtrim grafik

Nё faqen pёrkatёse kaloni duke klikuar mbi elementet grafike. Pasqyrёn e detajuar tё lёndёs sё kompleksit tematik e gjeni nё faqen Pёrmbajtja.

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.