Linklista
Lart Kursi bazė 1 Vėshtrim Pėrmbajtja Fjalorth Linklista

 


 

Partitė politike

World Wide Web

Links rreth temės Partitė politike

Partitė politike nė Shqipėri

Partitė politike nė Kosovė


Shumica e partive politike nė Shqipėri momentalisht nuk posedojnė faqe interneti. Ndryshimet nė kėtė drejtim do tė aktualizohen nė listėn e mėposhtme:


Partitė politike nė Kosovė momentalisht nuk posedojnė faqe tė internetit. Ēdo ndryshim nė kėtė drejtim do tė aktualizohet nė listėn e mėposhtme:


Partia Socialiste e Shqipėrisė
Bashkimi pėr Fitoren
-
Partia Demokratike tė Shqipėrisė
-
Partia Balli Kombėtar Shqiptar
- Partia Republikane ė Shqipėrisė
- Partia Lėvizja e Legalitetit
- Bashkimi Liberal Demokrat
Partia Demokrate
Partia Social Demokrate
Partia Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut
Partia Alianca Demokratike
Partia Agrare e Shqipėrisė


Lidhja Demokratike e Kosovės LDK 
Partia Demokratike e Kosovės PDK 
Koalicioni "Kthimi" (Povratak) 
Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės AAK 
Koalicioni Vatan 
Lėvizja Kombėtare pėr Ēlirimin e Kosovės LKĒK 
Partia Shqiptare Demokristiane e Kosovės PSHDK 
Partia e Drejtėsisė 
Lėvizja Popullore e Kosovės LPK 

[Kreu i faqes]

 

TematWeb 2.0 I Tė drejtat e njeriut I Modele I Demokracia I Partitė I Evropa I Globalizimi I Kombet e Bashkuara I Qėndrueshmėria

Metodat:    Didaktika politike    II    Pedagogjia e paqes    II    Metodat

     

Kjo ofertė Online mbi edukimin politik u zhvillua nga agora-wissen, Shoqata e Shtutgartit pėr pėrēim dijesh pėrmes mediave te reja dhe edukimit politik. Nė rast pyetjesh apo vėrejtjesh drejtohuni Ju lutem te ne.